Twoja fryzura zdradzi jaki masz charakter

Na pewno doskonale wiecie jak bardzo fryzura wpływa na pewność siebie. Typ włosów wiele również mówi o charakterze osoby, a długość  włosów może określać temperament lub otwartość na innych.

Cenną wiedzą jest to, że długość włosów określa poziom energii danej osoby. Długie włosy dają dużą siłę wewnętrzną jednak spowalniają reakcje i procesy w życiu, natomiast włosy krótkie dostarczają mocnej i silnej energii co przyspiesza funkcjonowanie. Wniosek z tego jest bardzo prosty – jeśli chcesz aby obecna w Twoim życiu sytuacja trwała, zapuść włosy, jeśli jednak chcesz szybkich zmian, nic nie pomoże tak jak krótkie włosy. Poza tym wiadome jest, że u kobiet zmiany zaczynają się od zmiany fryzury.

Fryzury krótkie, sportowe mówią o dynamiczności, energii i zdrowiu. Kobietom, które mają takie włosy udaje się realizować swoje osobiste plany, udaje im się wyjść z każdej sytuacji, bez pomocy z zewnątrz. W krótkich włosach kobiety wyglądają na inteligentne i pewne siebie. Kobiety z bardzo krótkimi włosami zazwyczaj mają silny charakter. Odsłonięte uszy, szyja i czoło mówią o równowadze pomiędzy wewnętrzną sferą życia i zewnętrzną. Ich posiadaczki są często liderami we wszystkim, co robią: biznesie, sporcie czy seksie. Panie, które preferują krótkie i bardzo krótkie fryzury lubią flirtować i ryzykować i to zarówno w miłości jak i seksie.

Fryzury średniej długości mówią o stabilności. Są to fryzury, które pokazują, że ich posiadaczki mają pełną kontrolę nad swoim życiem, zarówno w sprawach zawodowych jak i uczuciowych. Te fryzury wybierają głównie kobiety, które mają zdolności artystyczne. Jeśli chodzi o inne cechy które prezentują te panie to są to: życzliwość, radość i uczuciowość.

Jeśli dokładniej się przyjrzeć to jest znacznie więcej ciekawych fryzur – krótkie fryzury z przodu i dłuższe z tyłu mówią o sukcesie w społeczeństwie, szacunku do samego siebie i że jest to osoba ciesząca się  zaufaniem. Długie, swobodnie opadające włosy to symbol pasji, którą każdy z nas ma, takie włosy są również symbolem wolności.

Długie proste blond włosy – oznaczają dziewczynę, którą można wziąć na romantyczną kolację, ale jedyną osobą, która będzie mówiła, będzie facet, a to dlatego, że kobiety takie z reguły są bardzo nieśmiałe. Kobiety posiadające długie, ciemne i kręcone włosy są uważane za niepewne siebie i niezbyt inteligentne, choć wcale nie musi tak być – jest to jedynie pogląd, który wyrabiają sobie osoby patrząc na daną kobietę.

Kucyk zazwyczaj noszą kobiety, które wiedzą, że mają silny wpływ na ludzi i są gotowe konkurować z tymi, którzy zagrażają ich pozycji. Aby zainteresować, bądź zwrócić na siebie uwagę takiej kobiety niezbędne jest włożenie w to bardzo dużego wysiłku.  Dziewczyny noszące kucyki lubią zaskakiwać i są nieobliczalne. Wśród kucyków można wyróżnić jeszcze dziewczyny z wysokim kucykiem – są one bardzo pewne siebie i impulsywne, natomiast dziewczyny z kucykiem upiętym nisko postrzegane są jako spokojne i zrównoważone.

Kobiety, które farbują włosy na czerwono postrzegane są jako bardziej prowokujące i mające potrzebę by być zauważoną i to nie tylko przez płeć przeciwną. Takie osoby zazwyczaj dominują w związkach i chcą wszystko robić same.

Proste klasyczne fryzury cechują się stylem, elitarnością i niedostępnością. Ich posiadaczki są zdystanowane i zawsze okazują spokój, bardzo rzadko działają spontanicznie pod wpływem impulsu i emocji.

Potwierdzicie te teorie? U Was też się sprawdzają?

zdjęcie: George Bohunicky (@stuchy) / Unsplash.com