Promocje kosmetyków i perfum – na jakie warto polować?

zdjęcie kobiety na zakupach

Zakup ulubionych zapachów czy kosmetyków pielęgnujących często wiąże się z dużym wydatkiem. Koszt jest tym wyższy, im więcej produktów chce się kupić. Chcąc oszczędzić na zakupach, warto polować na promocje, wyprzedaże i akcje specjalne. Oferuje je większość drogerii. Rabaty obowiązują zarówno z okazji sezonowych wyprzedaży, jak i takich świąt jak Black Friday czy Cyber Monday. Na jakie promocje perfum i kosmetyków można wtedy liczyć?

Tanie kosmetyki i perfumy

Dbanie o swoją urodę nie oznacza, że na kosmetyki i perfumy trzeba wydawać fortunę. Proste triki pozwalą na ekonomiczne zarządzanie swoim budżetem i niewydawanie fortuny na zakupy. Jednym z podstawowych patentów jest korzystanie z wyprzedaży. Aktualne promocje perfum i kosmetyków można sprawdzać na https://www.perfumeria.pl/collections/promo i korzystać z zakupów po kosztach. Na jakie oferty warto zwracać uwagę?

Niższe ceny kosmetyków i perfum

Najpopularniejszy rodzaj promocji na kosmetyki i perfumy to obniżenie ich ceny przez drogerię. Obniżki tego typu mogą dochodzić nawet do minus 70%. Zazwyczaj tego typu promocje perfum i kosmetyków pojawiają się w okolicach sezonowych wyprzedaży, czyli po świętach Bożego Narodzenia oraz pod koniec lipca. Niższe ceny obowiązują przez określony czas lub do wyczerpania zapasów danego produktu. Do obniżenia cen może dojść też w innych okresach roku np. z okazji świąt okazjonalnych – Dnia Mamy, Taty itp.

W zestawie zawsze taniej

Popularnym rodzajem promocji kosmetyków i perfum są też te oferujące np. 2 produkty w cenie 1 lub jeden w zestawie z miniaturkami innych z tej samej linii. Akcja może obejmować preparaty upiększające jednej marki lub cały asortyment drogerii/perfumerii. Jej plusem są nie tylko niższe ceny, ale także możliwość zrobienia zapasów na przyszłość. Mini kosmetyki dodawane do zakupów świetnie sprawdzą się w podróży.

Siła newsletterów

Na kody rabatowe pozwalające na tańsze zakupy można liczyć, zapisując się do newslettera perfumerii. Za zapis proponują one rabaty na pierwsze zakupy, zestawy próbek lub innych gadżetów zachęcających do skorzystania z oferty.

Promocje kosmetyków i perfum – liczy się nie tylko cena produktu

Chcąc kupować taniej preparaty upiększające, warto zwracać uwagę nie tylko na cenę produktu. Z racji coraz popularniejszych zakupów internetowych przy kompletowaniu kosmetyczki liczy się także koszt dostawy ich pod wskazany adres. Im on jest niższy, tym taniej można dokonać zakupów. Najlepiej jest korzystać z dni darmowej wysyłki, które organizowane są przez perfumerie. Dobrym pomysłem jest też robienie większych jednorazowych zakupów i skorzystanie z bezpłatnej przesyłki, która obowiązuje powyżej danego kosztu zamówienia.