Nowe kosmetyki z Australii w Polsce

Kosmetyki z Australii – Aussie to kultowa australijska marka, która podbiła serca i włosy milionów kobiet na świecie. Jest już dostępna także w Polsce!

Filozofię Aussie można streścić w zdaniu: Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów! Specjaliści z Aussie są zdania, że niesamowity wygląd włosów jest w życiu ważny. Jednak nie można spędzać wieczności nad ich pielęgnacją! Dlatego kosmetyki Aussie zostały stworzone właśnie po to, byś mogła robić w życiu to, co chcesz. Ciesześ się dniem w taki sposób, na jaki masz tylko ochotę.

Kosmetyki Aussie zawierają typowo australijskie składniki – takie jak olejek z orzechów makadamia, eukaliptus, chmiel czy dzika brzoskwinia. To one są odpowiedzialne za przywrócenie blasku i zdrowia, zniszczonym i uszkodzonym włosom.

Markę Aussie można znaleźć na półkach drogerii Rossmann. Dostępnych jest 6 linii kosmetyków:

Miracle Moist – dla suchych i zniszczonych włosów

aussie miracle moistFormuła tych kosmetyków została wzbogacona australijskim olejkiem z orzechów makadamia dzięki czemu linia Aussie Miracle Moist pomaga intensywnie nawilżyć i wygładzić włosy, chroniąc kosmyki przed uszkodzeniami. Efekt? Włosy są miękkie w dotyku, lśniące, łatwiejsze w układaniu i gotowe na nowe wyzwania! Dostępny jest szampon i odżywka.

3 Minute Miracle Reconstructor – efekty użycia widoczne są już po 3 minutach.

aussie 3 minute miracle

To prawdziwy przebój Aussie podbijający kobiece serca na całym świecie. Ta unikalna intensywna odżywka zawiera Australian Balm Mint i pomaga zapanować nad niesfornymi czy słabymi kosmykami. Jej wyjątkowa formuła została opracowana po to, by pomóc intensywnie odbudować zniszczone włosy. Dlatego Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor pomaga wygładzić szorstką powierzchnię włosa i przywrócić kosmykom gładkość, ułatwiając ich rozczesywanie i dodając blasku.

Colour Mate – dla włosów farbowanych i trudnych w układaniu.

aussie colour mate


Pomaga włosom zachwycać blaskiem i soczystą barwą. Linia Aussie Colour Mate z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini, która od setek lat znana jest z właściwości pielęgnacyjnych. Utrzymuje włosy farbowane w doskonałej kondycji i pozwala zabłysnąć im nasyconą, soczystą barwą.

Mega Instant do codziennego stosowania, by włosy wyglądały lekko i były lśniące

aussie mega instant

Kosmetyki z tej linii przeznaczone są do codziennej pielęgnacji włosów. Zawierają ekstrakt z rośliny Anigozanthos Flavidus, której kwiat potocznie nazywany jest „łapą kangura”. Dzięki Aussie Mega Instant włosy są elastyczne i mogą zachwycać swobodą ruchów, a jednocześnie są chronione przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Aussome Volume dla cienkich włosów

aussie volume


Kosmetyki z tej kolekcji są tym, czego potrzebują cienkie włosy, aby zachwycać objętością. Linia Aussome Volume, wzbogacona ekstraktem z australijskiego chmielu, pomaga zwiększyć objętość włosów od nasady aż po same końce.

Aussie Luscious Long do długich włosów

aussie luscious long


Aussie Luscious Long, wzbogacona jest ekstraktami z górskich roślin rosnących w australijskich Górach Błękitnych. Produkty z tej linii pomagają zapewnić włosom wszystko, czego potrzebują, by mogły rosnąć długie i zdrowo wyglądające, chroniąc je jednocześnie przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.