Nie tylko „Kevin sam w domu”. Poznaj najlepsze filmy świąteczne na Boże Narodzenie

„Kevin sam w domu” jest w naszym kraju symbolem świąt prawie tak samo, jak pierogi z kapustą i grzybami od babci. Są tacy, którzy po prostu nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez obejrzenia tego tytułu. A przecież świątecznych filmów jest więcej, nie zapominajmy o tym! Zwłaszcza że wspaniałe świąteczne produkcje oglądać można w telewizji przez Internet w każdym momencie. Również podczas lepienia świątecznych uszek!

Co oglądać w Święta w telewizji przez Internet?

Gwiazdkowa oferta w telewizji internetowej z dekoderem wprawia nas w cudowny nastrój. Nie ma chyba lepszego tła dla radosnego oczekiwania na rodzinne świąteczne spotkania od wesołych i odrobinę romantycznych historii z Gwiazdką w tle. Co oglądać w Boże Narodzenie w telewizji? Oto nasze propozycje:

1. „To właśnie miłość”jest uroczym filmem, w którym razem z bohaterami odliczamy czas do świąt. Wyjątkowa obsada, bohaterowie, których nie można nie lubić i oczywiście – świąteczny klimat. Za co jeszcze uwielbiamy ten tytuł? „To właśnie miłość” to nie jedna, ale aż dziesięć historii miłosnych – w końcu każdy pragnie kochać i być kochany: premier Wielkiej Brytanii, podstarzały gwiazdor rocka, dziewczyna poświęcona opiece nad bratem, chłopak zakochany do szaleństwa w żonie swojego przyjaciela, i aktorzy filmów dla dorosłych. Każdy chce poczuć odrobinę świątecznego cudu. Niewykluczone, że ten film będziecie chcieli oglądać od teraz aż do świąt codziennie.

2. „Holiday”: telewizja internetowa z dekoderem daje wspaniałe możliwości oglądania filmowych hitów. Film „Holiday” to ujmująca komediowa historia dwóch kobiet, które na czas Świąt Bożego Narodzenia zamieniają się mieszkaniami. Jeśli jeszcze nie znacie tej pozycji, to koniecznie musicie zobaczyć, co się stanie, kiedy Iris, redaktorka mieszkająca w wiejskim domku pod Londynem, przeniesie się do luksusowej hollywoodzkiej willi Amandy, producentki filmowej. I co się wydarzy, kiedy Amanda wyląduje w przytulnym, wiejskim domku Iris. Czy w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, dziewczyny spotkają prawdziwą miłość? Koniecznie trzeba to sprawdzić w telewizji przez Internet!

3. „Ekspres polarny”: telewizja internetowa z dekoderem to także możliwość wspaniałej rodzinnej, świątecznej, filmowej rozrywki. Czy dacie się zabrać „Ekspresem Polarnym” na Biegun Północny? To film zwłaszcza dla tych, którym zdarza się powątpiewać w istnienie Świętego Mikołaja. Dzięki „Ekspresowi Polarnemu” znów zyskacie absolutną pewność, kto tak naprawdę zostawia prezenty pod choinką. Ta animacja na najwyższym poziomie wprawi w iście świąteczny nastrój wszystkich domowników! Pamiętajcie, że takie produkcje doskonale ogląda się w telewizji przez Internet.

Jeśli chcecie zrelaksować się po gwiazdkowych zakupach albo wprawić w jeszcze bardziej świąteczny klimat przy robieniu pierniczków, oglądajcie bożonarodzeniowe filmy w telewizji internetowej z dekoderem. Nowoczesną telewizję przez Internet oferuje m.in. dostawca usług telekomunikacyjnych INEA. Dzięki nowoczesnym funkcjom dekodera, z którym połączymy się bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi, możemy nagrywać wybrane programy i filmy, odtwarzać trwający już film od początku, a nawet wracać do tytułów z ramówki nawet do 7 dni wstecz. Telewizja internetowa z dekoderem INEA HIWAY sprawdzi się zwłaszcza podczas gorączkowych, świątecznych przygotowań. Dzięki elastycznej ofercie możemy włączać i wyłączać wybrane paczki tematyczne kanałów, np. filmowych i serialowych, bez zobowiązań i w każdym momencie trwania umowy. To gwarancja na to, że dobry nastrój nie opuści was przez cały grudzień. A „Kevina” zostawcie sobie na samą Wigilię, żeby tradycji stało się zadość.

Materiał zewnętrzny