Naturalna i elastyczna fryzura do 24 godzin

Elastyczna fryzura w idealnej formie przez cały dzień, brzmi nieprawdopodobnie? A jednak – nowa kolekcja kosmetyków Wellaflex pomaga przejąć pełną kontrolę nad włosami i jednocześnie zachwycać ich naturalnym ruchem! Lakiery Wellaflex pozwolą na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

Lakier do włosów jest najczęściej stosowanym kosmetykiem w codziennej stylizacji włosów. Jednak większość lakierów mocno utrwala, niestety jednocześnie sklejając i nadmiernie obciążając włosy. Rozwiązaniem tego problemu jest nowa generacja lakierów Wellaflex.

Sekret nowych lakierów z technologią Flex Active polega na udoskonalonym sposobie ich aplikacji. Zapewnia on do 30% mniejsze kropelki w porównaniu z poprzednią formułą. Dzięki temu:
• nowy lakier równomiernie rozprowadza się na włosach i z łatwością wnika w głąb fryzury. Sprawia, że znacznie lepiej zachowuje ona swoją elastyczną i naturalną formę. W rzeczywistości pozostawia jednocześnie dobrze utrwaloną fruzurę aż do 24 godzin;
• przede wszystkim włosy szybciej schną i nie sklejają się oraz nie zostają nadmiernie obciążone. Pomaga to zachować naturalny wygląd fryzury i miękkość włosów, a w razie potrzeby z łatwością je rozczesać.

Warto zauważyć, że aż do 30% mniejsze kropelki nowych lakierów do włosów Wellaflex z łatwością przenikają w głąb fryzury. Utrwalając ją i nadając jej jednocześnie niezwykłą elastyczność. Ma to ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą tworzyć naturalnie wyglądające stylizacje, bez konieczności rezygnowania z trwałości fryzury – wyjaśnia Maria Castan, Global Scientific Communication Wellaflex. Andrzej Matracki, ambasador Wella podkreśla, że dzięki nowej kolekcji Wellaflex, kobiety samodzielnie w domu mogą stworzyć finezyjne stylizacje, pełne naturalnych ruchów włosów.

Kolekcja Wellaflex – elastyczna fryzura

Godna uwagi jest nowa kolekcja Wellaflex to 12 linii kosmetyków do stylizacji włosów. Kolekcja zawiera lakiery, pianki oraz dodatkowe produkty do stylizacji odpowiadające na różnorodne potrzeby włosów.
Hydrostyle – pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia włosów, zapobiega ich puszeniu się oraz sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku.
Sensitive – dla wrażliwej skóry głowy. Elastycznie utrwala fryzurę, zmniejszając ryzyko alergii. Skuteczność
i bezpieczeństwo tej linii zostały potwierdzone dermatologicznie.
Loki i Fale – pomaga w zachowaniu długotrwałej sprężystości i elastyczności loków.
Lśniący Kolor – pomaga utrzymać blask koloru włosów farbowanych do 24 godzin.
Połysk i Trwałość – zawiera składniki odbijające światło, dzięki czemu sprawia, że włosy są pełne naturalnego blasku aż do 24 godzin.
Większa Objętość – zapewnia bardzo mocne utrwalenie oraz wyraźnie większą objętość do 24 godzin.
2-Dniowa Objętość – dzięki molekułom przypominającym w strukturze poduszeczki, pomaga zapewnić elastyczne utrwalenie fryzury i utrzymać jej objętości nawet drugiego dnia.
Objętość dla Cienkich Włosów – zawiera Panthenol nadający cienkim włosom puszystość oraz sprawiający, że wyglądają na grubsze.
Stylizacja na Gorąco – pomaga chronić włosy przez uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją w wysokiej temperaturze.
Stylizacja i Odnowa – dzięki olejkowi Jojoba pomaga w regeneracji widocznych uszkodzeń włosów, sprawiając, że stają się gładsze i bardziej podatne na stylizację.
Maksymalne Utrwalenie – zapewnia maksymalnie wysoki poziom utrwalenia przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.
Bardzo Mocne Utrwalenie – zapewnia bardzo mocne utrwalenie przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.

źródło: materiały prasowe