Najlepsze zapachy na wiosnę. Sprawdź zawsze modne zapachy!

zdjęcie perfum i kobiety

Wiosna zawsze przynosi wiele ciekawych nowości w świecie perfum. Specjalnie dla Was prezentujemy zawsze modne zapachy, którymi przyciągniesz uwagę innych.

Woda perfumowana No. 5 L`Eau Chanel

Chanel No. 5 znając wszyscy, to ponadczasowy klasyk gatunku. W tym roku przybywa jednak w nowej, nieco odmienionej, kompozycji. W zapachu dominują ylang ylang, jaśmin, drewno cedrowe, białe piżmo, cytrusy (pomarańcza, mandarynka, cytryna), róża, kwiat pomarańczy i wetiwer. Korzystając z tej nowości na ustach sam pojawia się cytat z Coco Chanel – „kobieta, która nie używa perfum nie ma przyszłości”.

Woda perfumowana L’eau Bleue Miu Miu

Te perfumy oferują chłodny, ale przełamany nutą kwiatową zapach. Dominują konwalia, białe kwiaty, kropla rosy i akigalawood (kombinacja pieprzu, drewna i oudu).

Calvin Klein Deep Euphoria

Euphoria od Calvina Kleina znana jest nie od dziś, jednak podobnie jak w przypadku Chanel No.5 tej wiosny na półki trafia odświeżona odsłona. Do tej pory perfumy charakteryzowały się słodką nutą, która tym razem nabiera świeżości dzięki lilii wodnej i róży. Warto tu wspomnieć, że twarzą zapachu jest święcąca ostatnio rekordy popularności Margot Robbie.

Lancome Trésor La Nuit

Trésor La Nuit w przeciwieństwie do znanego i lubianego Eau de Parfum przynosi świeże i lekkie nuty, ale także odważne kontrasty. Zapach jest zielony i kwaskowaty, idealny jeśli nie lubimy w perfumach nut słodkich. Oryginalny wygląd flakonika czyni go ozdobą samą w sobie.

Michael Kors Turquoise

Po rewelacyjnym MK Wonderlust tym razem znany projektant perfum wypuszcza na rynek nowy, lekki i przyjemny zapach. Dominuje w nim ogórek, limonka i wodna lilia. Do składu perfum trafiła również pozyskiwana na francuskim wybrzeżu sól morska Fleur de Sel (co tłumaczy się na kwiat soli).

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity to doskonała propozycja dla fanek perfum o nutach kwiatowych. Oprócz irysa (stanowiącego łącznik z męską linią zapachową) odnajdziemy tutaj rośliny wodne i bergamotkę.

Woda perfumowana Decadence Gold Marc Jacobs

Niewątpliwie są to perfumy nietypowe i nie wszystkim przypadną do gustu. W zapachu przebija się włoska śliwka, intensywny szafran, irys i bułgarska różna. Flakonik przypomina torebkę damską z lat 30 ubiegłebo stulecia.

Dodaj komentarz