Na wiosnę z nową fryzurą i nową figurą

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, za chwilę będzie można zdjąć czapki i kaptury i pokazać swoje piękne włosy. Jak dla mnie koniec zimy to najlepszy okres żeby zacząć myśleć o nowej fryzurze i zacząć szukać czegoś dla siebie. Nowa fryzura na wiosnę? Zrobiłam przegląd najnowszych trendów i w tym wpisie się z Wami podzielę najmodniejszymi fryzurami, które będą modne wiosną i latem.

W tym roku jednak nie tylko fryzura na wiosnę będzie nowa, w tym roku zdecydowałam, że na lato będzie też nowa bardziej fit figura. Zatem dzisiaj wpis bardziej rozbudowany – nie tylko o włosach, bo włosy muszą „grać” z całą resztą.

Zaczynamy przegląd fryzur – w tym roku jest kilka trendów, które jak patrzę po zdjęciach będą idealne głównie dla dziewczyn z dłuższymi włosami. Mamy bowiem długie kucyki, delikatne fale, seksownie uniesione włosy, którym nadaje się dodatkowo objętości, różnego rodzaju dodatki wplecione we włosy, modne będą również już teraz popularne koki i tak zwany wet look. Sprawdźcie również wpis o fryzurach sylwestrowych i karnawałowych.

A jeśli chodzi o figurę to ostatnio moje serce podbiło urządzenie, które nazywa się Polar Loop. Pomaga on monitorować wszystkie dzienne aktywności, jak chociażby spacer z domu na przystanek, albo zakupy. Liczy spalone kalorie i podpowiada ile jeszcze trzeba ich spalić, żeby wyrobić swoją dzienną normę. Na przykład jeśli muszę spalić jeszcze 200 kalorii to pokazuje, że to będzie np. 20 minut biegania, albo godzina spaceru. Świetna sprawa. Na początek idealna, a jak forma się poprawi to zamierzam również zacząć fitness! Dziewczyny wiosna będzie nasza! 🙂