Jak przygotować włosy na lato. Poradnik Wella.

Piaszczysta plaża, kąpiele w morzu i letnia bryza we włosach. To, co tak my kochamy w lecie najbardziej, może niekorzystnie wpłynąć na kondycję naszych włosów. Stylistka fryzur Wella, Agnieszka Płusa-Balcarek, zdradza jak przygotować włosy do nadchodzącego sezonu. Tak by po jego zakończeniu włosy były odżywione i pełne blasku.

Latem nasze włosy narażone są na szkodliwe działanie wielu czynników zewnętrznych. Słońce, wiatr, kąpielew słonej lub chlorowanej wodzie. Wszystko to może sprawić, że nasze kosmyki staną się przesuszone i matowe. Aby temu zapobiec należy odpowiednio przygotować je do nadchodzącego sezonu i odpowiednio o nie zadbać.

Po pierwszenawilżaj:

Niewystarczający poziom nawilżenia sprawia, że włosy stają się szorstkiei matowe, i mniej podatne na stylizację. Chcąc cieszyć się gładką, pełną blasku i olśniewającą fryzurą tego lata wybierz linię Wella Pro Series Moisture. Kosmetyki, które zapewnią Ci właściwe nawilżenie Twoich włosów, a Ty zyskasz lśniącą, gładką i bardziej elastyczną fryzurę.

jak zadbac o wlosy latem 1

Po drugie – kontroluj: 

Twoje włosy są niesforne i puszą się? Obawiasz się nawet najmniejszego letniego deszczu lub mżawki? Niepotrzebnie. Z kolekcją Wella Pro Series Frizz Control Twoje włosy będą posłuszne, gładkie i lśniące cały dzień. Kosmetyki pomogą chronić Twoje włosy przed nadmiarem wilgoci z zewnątrz, dzięki czemu zapobiegną ich puszeniu się.

jak zadbac o wlosy latem 3

Po trzecie – olśniewaj:

Wieczorne wyjście wymaga zjawiskowej fryzury, dlatego warto wybierać kosmetyki, które wydobędą z Twoich włosów naturalny blask. Sięgnij po linię Wella Pro Series Shine, która pomoże nadać Twoim włosom wypielęgnowany, zdrowy i atrakcyjny wygląd, a Ty będziesz hipnotyzować na każdej wakacyjnej imprezie.

jak zadbac o wlosy latem 2

źródło: Materiały prasowe Wella