Fryzura na wtorek – krok po kroku

Fryzura na wtorek – oryginalny warkocz na kawę z przyjaciółką. Warkocz zapleciony z boku głowy to stylowe, ale jednocześnie bardzo swobodne uczesanie. Fryzura jest niezwykle łatwa do przygotowania. Jedyne, czego wymaga to objętość, która podkreśli nieformalny charakter tej stylizacji.

Fryzura na wtorek krok po kroku

Krok 1: Aby wykonać tę fryzurę, włosy muszą być gęste i odporne na uszkodzenia. Zacznij więc od pielęgnacji – szamponu lub szamponu z odżywką oraz toniku z kolekcji head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

oryginalny warkocz

Krok 2: Wysusz włosy używając dużej okrągłej szczotki. To doda włosom super objętości. Już po pierwszym użyciu toniku nadającego supergęstość włosy będą gęstsze i mocniejsze.

Krok 3: Zbierz wszystkie włosy po jednej stronie głowy i podziel je na trzy części. Pasma nie muszą być równe i starannie rozdzielone – urok tej stylizacji polega na jej nieuporządkowanym charakterze. Nie przejmuj się niespiętymi pasmami włosów wokół twarzy, są nawet pożądane.

Krok 4: Zapleć warkocz i zwiąż go elastyczną gumką nieciągnącą włosów. Następnie rozluźnij splot poprzez delikatne pociąganie poszczególnych pasm włosów, aby stworzyć efekt braku wykończenia. Utrwal fryzurę całość spryskując niewielką ilością lakieru do włosów.

Zobacz też: Fryzura na środę – krok po kroku.