Fryzura na środę – krok po kroku

Fryzura na środę to delikatne fale, które zrobią wrażenie na randce. Fale to piękna i ponadczasowa stylizacja, która da Ci pewność, że wyglądasz świetnie i przyciągasz spojrzenia wszystkich wokół. Te delikatne loki idealnie podkreślą Twoje gęste, zdrowo wyglądające włosy.

Fryzura na środę – krok po kroku

Krok 1: Pielęgnacja włosów jest niezwykle ważnym krokiem dla końcowego efektu tej fryzury. Rekomenduję użycie niezawodnego szamponu przeciwłupieżowego, np. head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne, by włosy były zdrowsze, mocniejsze i gęstsze. Efekt najlepiej wzmocnić poprzez wmasowanie w skórę głowy toniku nadającego supergęstość z tej samej linii.

delikatne fale

Krok 2: Delikatnie osusz włosy suszarką, a następnie rozgrzej średniej grubości lokówkę. Podziel włosy na części. Układanie fal zacznij od tyłu głowy, stopniowo przechodząc do włosów bliżej twarzy. Niewielkie pasmo włosów owiń wokół lokówki i przytrzymaj 15 – 20 sekund. Pamiętaj, aby wszystkie pasma nawijać w tę samą stronę. Pozwoli to na uzyskanie gładkich i spójnych loków.

Krok 3: Delikatnie przeczesz loki szczotką z naturalnego włosia, aby uzyskać efekt luźnych fal. Fryzurę utrwal niewielką ilością lakieru do włosów.

Zobacz też: Fryzura na czwartek – krok po kroku.