Fryzura na czwartek – krok po kroku

Fryzura na czwartek to kok banan – profesjonalny look na spotkanie lub rozmowę o pracę. Ta stylizacja wnosi odrobinę finezji do klasycznego upięcia włosów w kok i pokazuje, jak wiele może zmienić większa objętość włosów. Dla lepszych efektów użyj linii head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.

Fryzura na czwartek – krok po kroku

Krok 1: Fryzura wymaga zdrowo wyglądających włosów, dlatego polecam użycie dodającej gęstości head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne, która zadba o Twoje włosy i skórę głowy, wzmocni każde włókno włosa i ochroni je przed uszkodzeniami.

kok banan

Krok 2: Wysusz włosy używając grubej okrągłej szczotki – doda to włosom extra objętości u nasady. Następnie podziel włosy na trzy części: pasma wokół twarzy i dwa kucyki – jeden na czubku, a drugi z tyłu głowy.

Krok 3: Delikatnie natapiruj kucyk na czubku głowy, aby uzyskać dodatkową objętość, a następnie połącz oba kucyki. Zwiń je razem w elegancki kok i podepnij wsuwkami.

Krok 4: Pasma wokół twarzy podepnij wsuwkami do koka. Wyciągnij kilka małych pasemek na czubku głowy, aby nadać stylizacji nieformalny charakter. Całość dokładnie utrwal lakierem do włosów.

Zobacz też: Fryzura na piątek – krok po kroku