Błyskawiczne upięcia na co dzień

Fryzura codzienna powinna być prosta, wygodna i co najważniejsze, sprawiać, że czujemy się kobieco. Wystarczy kilka minut, żeby stworzyć upięcia na co dzień, w którym będziesz czuć się dobrze. Nie musisz mieć włosów do pasa, by wyczarować na głowie coś ciekawego.

PODKRĘCONY KOŃSKI OGON

Robienie kucyka każda z nas ma opanowane do perfekcji. W zależności od tego, czy mamy grzywkę, objętość kitki może się różnić. Wiadomo, że im więcej włosów, tym atrakcyjniejsze uczesanie, dlatego jeśli Twoje włosy są rzadkie, po spięciu gumką możesz je lekko natapirować u nasady za pomocą grzebienia. Do wykonania podkręconego kucyka będziesz potrzebowała lokówki lub prostownicy. Zwiąż włosy w wysoką kitkę. Wydziel z niej cztery cienkie pasma i zakręć je. Następnie podkręć końce wszystkich włosów łapiąc je na raz prostownicą lub nawijając w całości na lokówkę. Fryzurę utrwal lakierem. Takie upięcie świetnie nadaje się do noszenia na co dzień. Jest uniwersalne i bardzo szybkie
w wykonaniu.

WARKOCZ FRANCUSKI BEZ ZAPLATANIA

Warkocze są bardzo romantyczne i wygodne. Nie zawsze jednak mamy czas, by je zaplatać. Wykonanie takiej fryzury jest czasochłonne i wymaga staranności. Nie każdy ma do tego rękę. Na szczęście istnieją alternatywy dla warkoczy dobieranych: ich syntetyczne odpowiedniki. To długie, grube, gotowe sploty, które doczepia się do włosów za pomocą gumki. Warkocze wysokiej jakości posiadają kieszonkę, w której można ukryć wystające pasma własnych włosów. Dopinki syntetyczne występują w dziesiątkach kolorów, dzięki czemu bez problemu da się dopasować odcień do naturalnej barwy włosów. Założenie warkocza zajmuje dwie minuty, a więc to idealne rozwiązanie dla osób żyjących w pośpiechu. Również właścicielki krótkich włosów, z pomocą takiego warkocza będą cieszyć się atrakcyjnym upięciem przez cały dzień.
Warkocz syntetyczny służy do wielokrotnego użytku i, co ważne, jest stosunkowo tani. Za syntetyk długości 60 cm, w sklepie Europe Hair zapłacimy 59 zł. Jednorazowy wydatek tego rzędu z pewnością jest wart tak zachwycającego efektu.

warkocz-europe-hair-zloty-braz
warkocz-europe-hair-zloty-blonf
warkocz-europe-hair-gleboka-czern
warkocz-europe-hair-czern-wpadajaca-w-braz

Upięcia na co dzień – GĘSTY KOK ZA SPRAWĄ DOPINEK

Spięcie włosów w swobodny kok to prosta metoda na stworzenie wygodnej fryzury. Żeby uczesanie było efektowne, ale też nie zajmowało też wiele czasu, możesz wpiąć we włosy trzy doczepy clip – in. To dobry sposób na zagęszczenie fryzury bez ingerowania w strukturę włosa. Dopinki posiadają klips, dzięki któremu mocno się trzymają. Jest on prawie niewidoczny, więc możesz związać włosy bez obawy, że ktoś zauważy doczepy.

wlosy-clip-in-zloty-blond-1
wlosy-clip-in-jasny-karmel-2
wlosy-clip-in-gleboka-czern-3

Tak powstały gęsty kok warto podpiąć kilkoma wsuwkami i podkreślić ozdobną gumką lub spinką
z błyszczącymi elementami. Fryzurę można też utrwalić brylantyną w żelu uważając przy tym, żeby preparat nie pokrył dopinek clip-in.
Pod koniec dnia w jedną chwilę odepniesz pasemka, które odpowiednio pielęgnowane będą Ci służyć przez wiele miesięcy.

Wszystkie produkty niezbędne do wykonania modnych upięć do noszenia na co dzień, znajdziesz
w sklepie internetowym Europe Hair.