Najmodniejsze kolory włosów

Nowy rok, nowa ja? Czemu nie. Styczeń to dobry czas na zmiany, a zmiana koloru będzie od razu zauważona. Jeśli chcesz przefarbować włosy, ale brakuje Ci pomysłu, to zapraszamy.

Zrobiliśmy przegląd kolorów, które będą na topie w 2020 roku. Sprawdź je, wybierz tę propozycję, która najbardziej Ci się podoba i do dzieła.

Oczywiście część propozycji jest bardziej odważnych, część bardziej stonowanych, a to głównie dlatego, żeby do każda z Was mogła wybrać coś dla siebie.

2020 zapowiada się na rok wyrazistych kolorów i efektownych odcieni, także śmiało. Korzystajcie z naszych propozycji. Jesteśmy pewni, że będziecie świetnie wyglądać w nowym kolorze włosów.

1. Srebrny blond

Taki zimny kolor blondu pomieszany ze srebrnymi odcieniami będzie bardzo popularny w nowym roku. Pamiętaj, aby podczas mycia używać fioletowego szamponu, aby zachować jasny kolor.

2. Liliowe włosy

Chociaż może się wydawać, że wszyscy już to przerobili, to jednak ten trend nie zmieni się w 2020 roku. Nie będzie błędem pójście tą drogą i zrobienie sobie liliowych włosów. Pamiętaj, aby raz w tygodniu nałożyć maskę, co pozwoli zachować właściwy odcień.

3. Karmelowe odcienie

Połącz czekoladowo-brązową bazę z karmelowymi pasemkami, aby uzyskać efekt, który jest równy, stonowany i bardzo ładny. Spraw, by nowe pasemka były błyszczące dzięki sprayowi z połyskiem.

4. Dip Dye – czyli zafarbowane końcówki

Jest to idealny sposób na dodanie jaskrawego koloru do wyglądu bez konieczności farbowania całej głowy. Podkręć końcówki na lokówce, aby nadać włosom ładny kształt. Idealnie taki kolor będzie pasował do boba, który też jest jednym z najmodniejszych trendów w 2020 – zobacz ten wpis: http://www.hairstyle24.pl/3-fryzury-na-2020-to-bedzie-modne-w-nowym-roku

5. Ciemny Czekoladowy Brąz

Brązowe włosy będą modne, ale dobrze będzie nadać im głębi, wybierając czekoladowo-brązowy odcień. Niech twój stylista doda jaśniejsze brązowe pasemka i fale, aby kolor nie wyglądał płasko.

6. Głęboki rudy

Głęboki odcień rudych włosów zobaczysz dosłownie wszędzie w 2020 roku. I nie bez powodu! Ten bogaty kolor wygląda świetnie, a szczególnie jego ciepłe odcienie. Aby zachować żywy czerwony kolor używaj szamponów bez siarczanów.

7. Ciemniejsze odrosty

Jeśli już pozwalasz swoim odrostom na to by były trochę dłuższe niż powinny, możesz wypróbować ten trend na sobie. Zafarbuj je tak aby były ciemniejsze, dzięki czemu uzyskasz efekt jak na zdjęciu.

[showads ad=Inside] [showads ad=Inside] [showads ad=Inside]