Maskary na wiosnę, które warto znać

zdjęcie kobiety modelującej rzęsy

Doskonała maskara to najlepsza przyjaciółka eleganckiej kobiety. Ogromny wybór tego kosmetyku jest rozpieszczający. Maskarę możemy wybierać w zależności od zadania jakie ma spełniać, ale jak wybrać najlepszą dla siebie?

Maskary mogą oddzielać od siebie rzęsy, mogą je wydłużać, mogą je zawijać, mogą nadawać im unikalny charakter. Szczoteczki mogą być podkręcone, lub proste. Zapewniać specjalne formuły jak wodoodporność czy wyostrzenie rzęs. Wybór jest ogromny, a czasami wręcz przytłaczający.

Jak dobrać zatem najlepszą maskarę dla swoich potrzeb? Śpieszymy z pomocą i prezentujemy najbardziej znane i najchętniej kupowane maskary. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Max Factor’s Masterpiece jest maskarą, do której bardzo często i bardzo chętnie się wraca. Zapewnia precyzyjne i równomierne krycie. Wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy. Nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Feline nadaje rzęsom objętości, dzięki wyprofilowanej, wygodnej szczoteczce. Błyszcząca formuła zawiera olejki arganowy, kameliowy i z kwiatu lotosu. Podkręca rzęsy po same końce.

Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter zapewnia miękkość i objętość, w dużym stopniu nadaje efekt wydłużenia rzęs. Rzęsy nie sklejają się, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. W zestawie – silikonowa szczoteczka.

One Benefit They’re Real! Mascara zwiększa objętość rzęs nadając spektakularne i seksowne spojrzenie. Zdecydowanie wydłuża, delikatnie pogrubia rzęsy. Utrzymuje się długo, bez osypywania.

Too Faced Better Than Sex dzięki szczoteczce w kształcie klepsydry (bardzo dużej!) i wyjątkowo czarnym pigmentom zapewnia łatwą aplikację i niesamowity efekt. Wystarczy nałożyć jedną warstwę, jednak w ciągu dnia trzeba obserwować, czy się nie kruszy.

Clinique High Impact daje pełny efekt zwiększenia objętości, rozdzielenia i wydłużenia rzęs. Dzięki nałożeniu kilku warstw można regulować „dramatyczność” rzęs. Nie kruszy się, nie odznacza się na powiekach.