4 pomysły na krótkie fryzury

fryzury krotkie skrecone wlosy

Dobrze obcięte włosy to zaledwie połowa sukcesu. Druga połowa, to ich właściwe ułożenie każdego poranka. Znaleźliśmy przykłady 4 fryzur, które można ułożyć z krótkich włosów. Być może będą dla Was pewnego rodzaju inspiracją.

1. Skręcone spięte włosy.

Ta elegancka fryzura, świetnie pozwala ukryć odrosty, które pojawiają się pomiędzy poszczególnymi pasmami włosów. W latach 90 podobne fryzury uzyskiwało się dzięki wpinaniu we włosy spinek, natomiast obecnie aby nadać tej krótkiej fryzurze nowoczesnego charakteru ułóżcie ją korzystając z pianki do stylizacji. Postarajcie się również aby fryzura była możliwie jak najbardziej symetryczna.

fryzury krotkie skrecone wlosy

2. Włosy gładko zaczesane z przedziałkiem z boku

Ta fryzura bardzo dobrze komponuje się z odpowiednio dobranym makijażem. Aby uzyskać efekt idealnie gładkich włosów, przed modelowaniem wyprostujcie je używając prostownicy. Następnie w połowie długości włosów, oraz na końcach należy użyć żelu do modelowania, aby włosy dobrze się układały. Bardzo ważne jest jednak, aby nie przesadzić z ilością żelu, tutaj jednak już każda z Was sama musi dostosować ilość żelu do grubości swoich włosów.

3. Kucyk z krótkich włosów

Nie dajcie sobie wmówić, że nie da się zrobić kucyka z krótkich włosów. Należy go po prostu złapać trochę wyżej.

4. Krótki warkocz z boku głowy

W tej fryzurze kluczowa jest jej niedokładność w ułożeniu. Nie przejmujcie się jeśli luźne kosmyki włosów wystają z warkocza, tak właśnie powinno być. Na górze głowy również możemy pozostawić trochę nie do końca ułożonych kosmyków.

źródło: instyle.com

Komentarze są zamknięte.